Lubię czyste i estetyczne zdjęcia z klimatem i charakterem. Jednocześnie w pracach staram się zawrzeć jakąś głębszą myśl. Wierzę, że jedna udana fotografia może opowiedzieć więcej niż wielostronicowa powieść. Robię na co dzień to, co jest moją pasją i największą przyjemnością: towarzyszę ludziom w bardzo szczególnym momencie ich życia - chwytam ich emocje, uczucia i utrwalam chwile na wieczność. Czy istnieje lepszy pomysł na życie niż zatrzymywanie ważnych chwil w kadrze? W moim chwytaniu Waszych chwil staram się pokazać Was prawdziwych, bez udziwnionych dodatków i sztucznych póz. Fotografuję zarówno w plenerze, jak i w studio. W ciepłe dni zawsze preferuję naturalne światło i otoczenie.

Podczas naszego pierwszego spotkania omówimy potencjalne miejsca, ubiór i typ zdjęć o jakich marzycie. Nauczyłem się, że perfekcyjne planowanie nie jest dobrym podejściem, staram się tak fotografować, by sesja była dla Was przyjemnością i dobrą zabawą. Bez pośpiechu i naciskania.

Sesja zdjęciowa to połowa pracy - przykładam ogromną uwagę do obróbki zdjęć w mojej "cyfrowej ciemni" - intensywne kolory, głęboko kontrastowe czarno-białe zdjęcia.

Bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie moją fotografią. Jeśli planujecie zarezerwować sesję proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Do miłego zobaczenia.

Logo zka-project - Strona główna
Przygotowanie do publikacji: Maciej Matecki