Przesunięcie ścian, zmiana aranżacji projektu, zaplanowanie wnętrz - to wszystko, lepiej lub gorzej, można zrobić samemu, ale czy warto? Czy będzie to oszczędność, której nie będziemy żałować? Wbrew pozorom, przy dzisiejszych cenach mieszkań, możliwościach technologicznych, coraz bogatszej ofercie materiałów wykończeniowych i mebli, cena zatrudnienia projektanta podwyższa całe przedsięwzięcie o kilka procent.

Nasza specjalizacja to projekty, architektura i aranżacja wnętrz. W pracy wykorzystujemy międzynarodowe doświadczenia oraz najnowsze trendy jakie przynosi architektura wnętrz w celu zaoferowania Państwu najnowocześniejszych rozwiązań projektowych i technologiczno-materiałowych. Projektując łączymy metody tradycyjne z technologią komputerową.

Projektowanie wnętrz - w pracy projektowej najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje. Tworząc wizje przestrzeni nie ograniczamy się do jednego stylu, lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań. Odkrywamy piękno i proporcje kształtów jakie przynosi architektura wnętrz. Staramy się, by oddziaływały one na użytkownika, tworząc funkcjonalne, orygnalne i przyjazne wnętrza.

W pracowni ZKA project zajmujemy sie projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz publicznych. Zakres naszego działania, w zależności od specyfiki i założen zawiera projekt, aranżację czy poradę. Elastyczność i osobne rozpatrywanie każdego wyzwania to priorytet w pracy naszego zespołu. Lublimy naturalne materiały, szukamy proporcji i połączeń, unikamy nadmiaru, dążymy do ponadczasowych rozwiązań. Oferując Państwu nasze doświadczenie na zagranicznych kontraktach (Turkmenistan, Rosja, Anglia, Rumunia) i przekonania, jesteśmy otwarci na dialog, dzięki któremu nasze projekty są różnorodne i indywidualne. Odpowiedź nasuwa się sama, spotkajmy się, porozmawiajmy i dokonacie Państwo wyboru. Oferujemy Państwu kompleksowy projekt wnętrz oraz nadzór autorski i pełną dokumentację wykonawczą.

Logo zka-project - Strona główna
Przygotowanie do publikacji: Maciej Matecki